تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32502
تاریخ انتشار: د, 1399/10/08 - 10:11
فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری اراذل و اوباش قمه‌کش در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش آران مغان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار هوشنگ حسینی گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت پلیسی ۱۱۰ مبنی بر عربده کشی و قدرت نمایی شرور قمه به دست در محله "سلمان آباد" که باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و اخلال در نظم عمومی شده بلافاصله اکیپ عملیاتی ماموران کلانتری ۱۷ "وحدت" به محل اعزام شدند.
وی افزود: در تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و افزایش احساس آرامش فردی و عمومی ماموران کلانتری با حضور در محل مشاهده کردند، شرور قمه به دست که حالت طبیعی نداشته، با عربده کشی و مسدود کردن مسیر خودرو‌های عبوری، باعث رعب و وحشت مردم و سلب آرامش و فردی و عمومی شده که با اقتدار و اقدام به موقع پلیس، مهار و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان اردبیل بیان کرد: پرونده این اراذل برای رسیدگی به دستگاه قضایی تحویل داده می‌شود و با هرگونه رفتار مجرمانه و برهم زننده آرامش اجتماعی برخورد قاطعانه و قانونی خواهد داشت.
حسینی بیان کرد: عمل به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و پایبندی به ضوابط نظام یک اولویت اساسی است که عموم مردم باید به نوبه خود آن را رعایت کرده و اقدام به ناامنی و اغتشاش‌آفرینی نکنند.
وی همچنین با اشاره به این که اقتدار پلیس در مهار این اوباش باعث ابراز خرسندی و شادی مردم منطقه شد، افزود: پلیس در هر شرایطی اجازه عرض اندام و قدرت نمایی به اراذل و اوباش و مخلان آسایش مردم را نداده و با اقتدار در برابر آن‌ها ایستادگی خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر