تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32535
تاریخ انتشار: س, 1399/10/23 - 10:46
فرماندار پارس آباد گفت: فعلا دستوری مبنی بر بازگشایی تالارها به دست ما نرسیده و مجوزی برای بازگشایی صادر نشده است.

به گزارش آران مغان، ابراهیم امامی روز دوشنبه در جلسه قرارگاه فرماندهی مدیریت و کنترل کرونا شهرستان پارس آباد اظهار کرد: فعلا دستوری مبنی بر بازگشایی تالارها به دست ما نرسیده و مجوزی برای بازگشایی صادر نشده است.

وی افزود: مدارس دوره اول و دوم ابتدایی با ظرفیت کلاسی حداکثر ۱۰ نفر و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی مجاز به بازگشایی و فعالیت هستند.

فرماندار پارس آباد بیان کرد: محدودیت‌های برگزاری مراسمات همچنان برقرار بوده و برگزاری هرگونه مراسم در مکان‌های سرپوشیده ممنوع است.

وی تصریح کرد: همشهریان از طریق تماس با تلفن ۱۲۴ متخلفان و محتکران کالاهای اساسی را گزارش دهند.

امامی از اجرای مانور آموزشی و نظارتی خبر داد و اضافه کرد: با هدف پایش مستمر و آگاه‌سازی جامعه و پرهیز از عادی‌انگاری شیوع بیماری کرونا، در هر هفته دو رزمایش و مانور در محلات، روستاها و سطح شهر و بازار با همکاری بسیج، اصناف، هلال احمر و ادارات شهرستان اجرا می‌شود.

فرماندار پارس آباد بیان کرد: تیم‌های محله محور با محوریت پایگاه‌های بسیج نیز همچنان به فعالیت‌های خود در رصد و پایش و نظارت بر فعالیت صنوف و پیشگیری از تجمعات، حمایت و نظارت بر قرنطینه بیماران ادامه می‌دهند.

وی ضمن قدردانی از بسیجیانی در طرح سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: بیش از ۱۴۰ هزار نفر از جمعیت شهرستان غربالگری شده و حدود ۹۸ درصد مردم در این طرح پایش و نتایج در اختیار مراکز بهداشتی قرار گرفته است.

امامی گفت: قلیانسراها و مراکز غیرقانونی درمانی پلمب و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر