تازه ترین مطالب


کد مطلب: 32538
تاریخ انتشار: ش, 1399/10/27 - 00:20
امام جمعه پارس آباد با اشاره به استخدام‌های سفارشی در این شهرستان گفت: متاسفانه عزل و نصب و استخدامی‌های اخیر در شهرستان پارس آباد خارج از عدل و انصاف و حساب و کتاب است.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان پارس آباد ضمن قدردانی از مسؤولان ستاد کرونا و شبکه بهداشت و درمان اظهار کرد: از این عزیزان می‌خواهم تصمیم‌گیری در خصوص برنامه‌های دینی و مذهبی را به کسانی بسپارند که در دل خود اعتقاد به چنین برنامه‌هایی دارند.

 

وی به شرح حال زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) پرداخت و افزود: ریحانه رسول خدا(ص) در زندگی کوتاه خود، دفاع از حق و کوشش برای تحقق عدالت را سرلوحه فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی خود قرار داد و مبارزه او با ستم و استبداد و انحراف‌ها، الگویی برای زنان و مردان مسلمان و آزاده است.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد با اشاره به ضرورت توجه به حجاب و عفاف در جامعه اذعان داشت: دشمنان ایران اسلامی امروز نهاد مقدس خانواده را مورد هدف قرار داده‌اند که باید برای مقابله با توطئه‌های دشمنان هوشیار باشیم.

 

باقری بنابی ادامه داد: رعایت نکردن عفاف و حجاب خیانت به خون شهدا است، چرا که شهیدان زیادی در این راه جان خود را فدا کردند و بانوان امروز وظیفه حفاظت از خون شهیدان را با رعایت حجاب و عفاف بر عهده دارند.

 

امام جمعه پارس آباد در ادامه با اشاره به انتخاب اعضای جدید هیات مدیره کشت و صنعت مغان تصریح کرد: به اعضای جدید هیات مدیره کشت و صنعت مغان توصیه می‌کنم با پاکدستی و اخلاص در امر توسعه این بنگاه عظیم اقتصادی تلاش نمایند و از ظرفیت نیروهای متخصص و جوان انقلابی منطقه در این شرکت استفاده کنند. 

 

باقری بنابی از عزل  و نصب و از استخدام‌های سفارشی در شهرستان پارس آباد انتقاد کرد و گفت: متاسفانه عزل و نصب و استخدامی‌های اخیر خارج از عدل و انصاف و حساب و کتاب است.

 

خطیب نمازجمعه پارس آباد بیان کرد: از این تریبون مقدس هشدار می دهیم امت حزب الله به‌شدت با چنین بی عدالتی ها برخورد انقلابی خواهند کرد.

 

وی همچنین با اعلام اینکه انباشت زباله و خیابانهای نامناسب چهره پارس آباد را زشت کرده است، خاطرنشان کرد: چرا شهر پارس آباد باید به این وضعیت دچار شود. مقایسه کنین شهرهای رضی و نمین و لاهرود را با شهر پارس آبادمغان که بدون کوچکترین درامدی به یک شهر زیبا تبدیل شده اند.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر