تازه ترین مطالب


کد مطلب: 32576
تاریخ انتشار: چ, 1399/11/29 - 16:47
رئیس پلیس فتا استان اردبیل از دستگیری مدیر صفحه ‌اینستاگرامی در پارس‌آباد که اقدام به تبلیغ و فروش مکمل‌های ورزشی غیرمجاز می‌کرد، خبر داد.

به گزارش آران مغان به نقل از پايگاه اطلاع‌رسانی پليس ‌فتا: سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: در پي رصد و پویش فضای مجازی توسط گروه تخصصی این پلیس در زمینه مبارزه با فروش دارو و تجهيزات پزشکي غیرمجاز، کارآگاهان سایبری به صفحه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام برخورد کردند که در زمینه فروش این‌گونه داروها فعالیت داشت که موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

 

وی ادامه داد: در پی بررسی‌های اولیه و اقدامات پلیسی، ادمین صفحه موردنظر در پارس‌آباد  شناسایی و هماهنگی‌های لازم جهت شناسایی متهم و دستگیری وی انجام شد.

 

سرهنگ قهرمان طالع اظهار داشت: پس از شناسایی متهم و محل نگهداری داروهای غیرمجاز با هماهنگي مرجع قضايي و همکاري احدي از کارشناسان معاونت غذا و دارو در يك عمليات غافلگيرانه متهم دستگیر و مکمل‌های ورزشي غیرمجاز به همراه تجهيزات و ادله ديجيتال جرم كشف و ضبط و پس از تکمیل پرونده در اختیار مقامات قضایی قرار گرفت.

 

 رئیس پلیس فتا اردبیل عنوان کرد: خرید هرگونه دارو و مکمل ورزشی باید زیر نظر پزشک متخصص و به همراه نسخه و از مراکز قانونی و داروخانه‌ها صورت گیرد و هم‌وطنان عزیز به‌هیچ‌وجه به تبلیغات و قیمت‌هایی که از طرف دلالان و سودجویان در صفحات مجازی منتشر می‌شود توجه نکنند چراکه مستقیم با سلامتی آنان در ارتباط است.

 

این مقام انتظامي خاطذر نشان کرد : کاربران در صورت مشاهده صفحات تبلیغ و فروش داروهای غیرمجاز در اینترنت آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir  گزارش کنند.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر