تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 3742
تاریخ انتشار: پ, 1391/11/05 - 12:15
جانشین سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) گفت: لباس سبز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاری در چشم دشمنان نظام و عزت برای دوستان انقلاب اسلامی است.

به گزارش آران مغان به نقل از فارس از جنوب استان تهران، احمد ذوالقدر لحظاتی پیش در مراسم تجدید میثاق فرماندهان، مسئولان و بسیجیان سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) با آرمان‌های والای امام خمینی (ره) که در مرقد مطهر معمار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: امام خمینی (ره) با بینش الهی خود مسیر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در ابتدای انقلاب ترسیم کردند و امروز به فضل خداوند متعال ثمرات این شعار الهی در دیگر کشورهای اسلامی در حال شکوفایی است.
جانشین سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) گفت: دشمنی با آمریکا و رژیم صهیونیستی مهمترین راهبرد بنیانگذار جمهوری اسلامی بود و مفتخر هستیم که ایران اسلامی حرف نخست در مبارزه با استکبار را می‌زند.
وی در ادامه عزت، افتخار، شکوه و عظمت ایران اسلامی را مرهون امام خمینی (ره)، شهدای انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری دانست و گفت: استکبار جهانی با انواع تحریم‌ها به جنگ با انقلاب اسلامی آمده است باید بداند که ما با تاسی از شهدای خود تا پای جان در برابر آنها مقاومت می‌کنیم و تا آخرین قطره خون خود پای انقلاب می‌ایستیم.
ذوالقدر با تاکید بر اینکه فشارها و توطئه‌ها هیچ‌گونه خللی در کشور و اختلافی بین مردم و مسئولان ایجاد نمی‌کند، بیان داشت: لباس سبز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار در چشم دشمنان نظام و عزت برای دوستان انقلاب اسلامی است و افتخار می‌کنیم که امروز در صحنه جهاد اقتصادی، جنگ نرم و جنگ سایبری پیشتاز هستیم.
جانشین سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) در پایان تصریح کرد: امروز همه ما مدیون معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهدای والامقام ایران اسلامی هستیم و در سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) شکرگذار خداوند متعال هستیم که توفیق داده هر ساله در آستانه بهار آزادی با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) به مقام شامخ پیر جماران ادای احترام کنیم.
این گزارش حاکی است، جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) به همراه فرماندهان، مسئولان و بسیجیان این سپاه در آستانه سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
شرکت‌کنندگان در این مراسم با حضور پرشور خود یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند.
فرماندهان و مسئولان سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای امام خمینی (ره) به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.
بسیجیان و پاسداران انقلاب اسلامی ایران در ادامه با حضور بر سر مزار بانو خدیجه ثقفی همسر مکرمه امام خمینی (ره) از رشادت‌ها و فداکاری‌های بانو بزرگ انقلاب تجلیل کردند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر