تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 4663
تاریخ انتشار: ي, 1391/12/20 - 15:03
كسب رضايتمندي مردم موفقيت بزرگ پليس است
آران مغان: فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: حفظ امنيت پايدار در جامعه و كسب رضايتمندي مردم موفقيتي بزرگ براي پليس است.

به گزارش روز يكشنبه آران مغان، 'ولي كريمي' در ديدار با فرمانده انتظامي پارس آباد از عملكرد مجموعه انتظامي شهرستان در ارتقاي احساس آرامش و آسايش مردم و استقرار امنيت مطلوب در منطقه قدرداني كرد و گفت: حفظ امنيت پايدار در جامعه و كسب رضايتمندي مردم موفقيتي بزرگ براي پليس است.
وي بر نقش مشاركتي مردم با پليس در تأمين و حفظ امنيت تأكيد كرد و اظهار داشت: تمامي فعاليت هاي جامعه در حوزه هاي مختلف در سايه وجود امنيت ممكن خواهد بود، لذا همه ادارات و سازمان ها بايد ياريگر پليس در اين عرصه بوده و نقش مشاركتي خود را به نحو مطلوب با هدف ايجاد محيطي امن و سلب تحرك از مجرمان انجام دهند.
در ادامه همچنين، سرهنگ'الياس دلير' از توجه ويژه فرماندار به تأمين امنيت در منطقه و تأكيد وي بر همكاري و تعامل ادارات با نيروي انتظامي قدرداني كرد و گفت: نظم و انضباط، اخلاق نيكو، تقواي الهي و توانمندي در اجراي موفق مأموريت ها اصول حاكم بر مجموعه انتظامي شهرستان است.
فرمانده انتظامي پارس آباد اضافه كرد: تمامي كاركنان انتظامي شهرستان آمادگي كامل دارند با استفاده حداكثري از امكانات و توان رزمي و عملياتي خود عرصه را بر هنجارشكنان و مخلان امنيت تنگ ساخته و امنيت و آسايش را براي شهروندان به ارمغان آورند.
انتهاي پيام/

ارسال نظر