تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 4684
تاریخ انتشار: د, 1391/12/21 - 11:06
آران مغان: گفتمان ديني با عنوان "اهميت و جايگاه ولايت فقيه" در شهرستان پارس آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، حجت الاسلام 'صفر نظمي' مدير تربيت آموزش سپاه ناحيه پارس آباد، در جلسه گفتمان ديني "اهميت و جايگاه ولايت فقيه" در سخناني گفت: ولايت از اصول مهم اسلام و عامل نجات بشريت از گمراهي و ضلالت است.
وي افزود: كساني كه از ولايت پيروي كنند پيروز خواهند شد تنها چيزي كه باعث عدم پيشرفت مسلمانان بعد از پيامبر شد دوري از ولايت اميرالمومنين بود.
حجت الاسلام 'نظمي' با اشاره به ويژگي‌هاي حاكم در جوامع اسلامي اظهار كرد: در اسلام ولي و سرپرست اصلي انسان خدواند متعال است و پيامبران و امامان (ع) به عنوان پيام رسانان اين مكتب در صدد اجراي حكومت اسلامي در جامعه بوده اند كه در امتداد اين ولايت، ولي فقيه به عنوان سرپرست مسلمين جهان به زمامداري حكومت ديني مي پردازد.
استاد گفتمان ديني پارس آباد در ادامه جامعه بدون ولايت را بي معنا و دچار بحران، رکود و از هم پاشيده دانست و گفت: ملت پيشگام، ملتي است که گام به گام با رهبري حرکت کند و گوش به فرمان رهبري باشد.
مسئول شجره طيبه صالحين سپاه ناحيه پارس آباد که در دبيرستان فضيلت پارس آباد سخن ميگفت تصريح كرد: بر اساس آيه "اطيعو الله و اطيعوالرسول و اولي الامر منکم" اطاعت از ولي فقيه اطاعت از رسول خدا و امام زمان (عج) است و هر کسي که در حکومت اسلامي زندگي مي کند بايد از نظرات ولي فقيه پيروي کند.
انتهاي پيام/

ارسال نظر