تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 4692
تاریخ انتشار: د, 1391/12/21 - 19:56
آران مغان: احداث پروژه استخر شنای شهرستان پارس آبادمغان وارد ششمین سال شد اما خبری از افتتاح این پروژه ورزشی نیست و این استخر همچنان در میان وعده های مسئولان امر شناور است.

به گزارش خبرنگار آران مغان، احداث ساختمان استخر پارس آبادمغان به عنوان تنها استخر شنای اداره ورزش و جوانان این شهرستان وعده دور اول سفر رییس جمهور كشورمان به پارس آباد بود که عملیات احداث این ساختمان از شهریورماه سال 85 آغاز شد.

با گذشت بیش از پنج سال و پیشرفت 60 درصدی احداث استخر پارس آبادمغان، این پروژه در حال حاضر راکد بوده و با وجود تغییرات مدیریتی در سطح شهرستان و استان در طول سالهای اخیر و بازدیدهای مکرر مسئولان، تمام وعده های داده شده یکی پس از دیگری به فراموشی سپرده شده و از بهره برداری این طرح که به یکی از آثار تاریخی پارس آباد شباهت دارد، خبری نیست.

این در حالی است که با تصویب آموزش شنای دانش آموزان مقطع دبستان توسط وزارت آموزش و پرورش در سالهای اخیر، به علت آماده نبودن تنها استخر دولتی اداره ورزش و جوانان پارس آباد، برای اجرای این طرح از تنها استخر خصوصی این شهرستان كه گاهی اوقات بدلیل عدم آبگیری مناسب با مشكلاتی هم مواجه است استفاده می شود.

حال این سوال مطرح است که تا كی باید آموزش و پرورش پارس آبادمغان در قبال اجرای این آموزش متحمل هزینه های گزاف شود؟

 امید است مسئولین ذیربط استانی و شهرستانی بودجه كافی به این پروژه ملی تزریق کنند تا دیگر، شاهد اما و اگر و باید و شاید و نیمه كاره بودن این پروژه توسط پیمانكار نباشیم و این استخر شنای پارس آبادمغان افتتاح شود!

 

گزارش: مرتضی بری

ارسال نظر