تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 4695
تاریخ انتشار: د, 1391/12/21 - 20:18
آران مغان: مسئول عقيدتي سياسي نيروي انتظامي شهرستان پارس آباد گفت: ريشه آسيب هاي اجتماعي، دوري از احكام ديني و عدم رعايت اخلاق اسلامي است.

به گزارش روز دوشنبه  آران مغان، حجت الاسلام 'عظيم اسدي' در گفتمان ديني آسيب هاي اجتماعي در شهرستان پارس آباد افزود: ريشه آسيب هاي اجتماعي، دور شدن از احكام ديني و عدم رعايت اخلاق اسلامي است.
وي گفت: کساني که هنجارهاي اجتماعي و ديني را رعايت نمي کنند افرادي هستند که دچار هواي نفساني شده و غرور و تکبر آنان را به سمت گناه هدايت مي کند.
مسئول عقيدتي سياسي پارس آباد تصريح كرد: دوستي با قرآن و معارف اهل بيت (ع) و پيروي از ولايت انسان را به کمال رسانده و او را از خطرات اجتماعي باز مي دارد.
حجت الاسلام اسدي اظهار داشت: مهمترين راه پيشگيري و کاهش معضلات در همه بخشها و مقابله با آسيبهاي اجتماعي توجه بيشتر به حوزه فرهنگ، اخلاق ومعنويات است.
وي اضافه كرد: با توجه به اينکه بسياري از آسيب هاي اجتماعي متوجه خانواده و بانوان در جامعه مي باشد، ضرورت دارد، برنامه هايي که در اين حوزه اجرا مي شوند در راستاي تقويت باورهاي ديني و بيداري و آگاهي بخشي بانوان به آسيبها و مضرات معضلات اجتماعي باشد.
استاد گفتمان ديني پارس آباد که در دبيرستان دخترانه زينب اين شهرستان سخن مي گفت افزود: بي احترامي به والدين، بدحجابي، پرخاشگري، بي توجهي به خدا و نماز و قيامت مهم ترين علل آسيب هاي اجتماعي است.
انتهاي پيام/

ارسال نظر