تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 5233
تاریخ انتشار: س, 1392/01/20 - 09:44
آران مغان: مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از تحقق و یا افتتاح همه تعهدات و طرح های مهر ماندگار این شرکت خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه آران مغان، فیروز خدایی امروز درحاشیه بازدید از پروژه های گازرسانی پارس آباد اظهار داشت: گازرسانی به دو شهر و 35 روستای بدون گاز استان اردبیل جزو طرح های مهر ماندگار بود که توانستیم با کار و تلاش مضاعف قبل از مهلت مقرر به تعهدات خود در این خصوص جامه عمل بپوشانیم.

وی، طرح مسکن مهر را از برنامه ها و افتخارات بزرگ دولت نهم و دهم دانست و ادامه داد: پارسال گازرسانی به پروژه های مسکن مهر، در دستور کار و برنامه های اولویت دار این شرکت قرار داشت و موفق شدیم جلوتر از دیگر سازمان ها و شرکت های خدمات رسان، به تعهدات خود در طرح های مسکن مهر عمل کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل، با بیان اینکه هم اکنون صدها طرح گازرسانی در روستاهای مختلف استان در دست اقدام است، گفت: در سه ماه آینده درصد قابل ملاحظه ای از جمعیت روستایی این استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

خدایی، گازرسانی به واحدها و شهرک های صنعتی را از توفیقات مهم این شرکت دانست و اضافه کرد: رفع مشکل گاز در شهرک های صنعتی زمینه رونق و شکوفایی بخش صنعت استان را فراهم کرده است.

او مجموع مشترکان گازطبیعی در استان را 320هزار مشترک ذکر کرد و افزود: پارسال در مقایسه با سال های قبل، بیشترین پذیرش مشترک را داشته ایم.
منبع : ايرنا
انتهاي پيام/

ارسال نظر