تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 7249
تاریخ انتشار: چ, 1392/05/09 - 09:50
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس:
احمدی نژاد فقرا را شریک بودجه ملی کرد
احمدی نژاد فقرا را شریک بودجه ملی کرد
آران مغان: در زمان احمدی نژاد بود که تعداد مسکن از تعداد خانوارها بیشتر شد و این به جهت اقدام مثبت دولت در مسکن مهر بود.

به گزارش پايگاه خبري آران مغان، حبیب برومند در خصوص نقاط مثبت دولت احمدی نژاد که ضروری است دولت روحانی نیز ادامه دهد، اظهار داشت: هیچ دولتی نمی تواند ایده آل باشد. دولت احمدی نژاد هم همچنین ایده آل نبود اما یک سری خدمات بزرگی انجام داد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، احیا ارزش های انقلابی را دستاورد دولت احمدی نژاد ذکر کرد و افزود: احیاء اصول انقلاب از خدمات دولت بود. او قاطعانه با استکبار مبارزه کرد و هرگز سلطه بیگانه را نپذیرفت و گردن نگذاشت.

وی با اشاره به مقاومت احمدی نژاد در مقابل دستورهای قدرت های بزرگ گفت: نهادینه شدن این گفتمان که میتوان مقابل قدرت های بزرگ ایستاد و آنها هم فهمیدند ما حرف زور نخواهیم پذیرفت از اقدامت مثبت دولت بود.

نماینده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بیله سوار، خدمات دولت به محرومین را اینگونه برشمرد: احمدی نژاد فقرا را شریک بودجه ملی کرد، فقرایی که از بودجه عمومی کشور تاکنون هیچ سودی نکرده بودند. خدمت رسانی به نقاط فقرنشین و محروم کشور از اقدامات مثبت دیگر دولت بود.

وی در گفتگو با برنا افزود: فعالیت های دولت در زمینه ورزشی هم با ارزش بود و همچنین در زمان ایشان بود که تعداد مسکن از تعداد خانوارها بیشتر شد و این به جهت اقدام مثبت دولت در مسکن مهر بود.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر