تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 7347
تاریخ انتشار: د, 1392/05/14 - 15:24
کی‌روش به دنبال بازی تدارکاتی با ژاپن و استرالیا/مخالفت با برگزاری بازی با قطر
آران مغان: سرمربی تیم ملی پیشنهاد فدراسیون قطر مبنی بر دیدار دوستانه با تیم فوتبال این کشور در دوحه را نپذیرفت.

به گزارش پايگاه خبري آران مغان، در حالی که فدراسیون قطر تمایل خود برای بازی با ایران را اعلام کرده بود کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران این پیشنهاد را قبول نکرده و از مسئولان فدراسیون خواسته به این پیشنهاد جواب رد دهند.

البته برخی از سایت های خبری منکر چنین پیشنهادی به ایران شده بودند اما جالب است بدانید که قطر حتی حاضر شده بود که هزینه های ایران را در این سفر بدهد.

قطر حدود یک ماه پیش از فدراسیون فوتبال ایران دعوت کرد که در ماه سپتامبر و در روز فیفا دیداری دوستانه با تیم ملی ایران در دوحه برگزار کند.

سرمربی تیم ملی به مسئولان فدراسیون فوتبال ایران گفت در آسیا فقط با دو تیم ژاپن و استرالیا حاضر است بازی کند و به غیر از این دو تیم دوست ندارد با تیمی دیگر در آسیا روبرو شود. کی‌روش به همین دلیل هم پیشنهاد بازی با کره جنوبی را هم نپذیرفت.

از سویی دیگر یکی از ایجنت‌های رسمی فیفا پیشنهاد برگزاری بازی دوستانه با عراق را هم به فدراسیون فوتبال ایران داد که این پیشنهاد نیز مورد قبول واقع نشده است.

به این ترتیب به احتمال فراوان تیم ملی فوتبال ایران قرار است به احتمال فراوان در پرتغال اردویی برگزار کند که شاید در این اردو یا یک کشور اروپایی دیگر با یک تیم ملی دیداری دوستانه برگزار کند.

مسئولان فدراسیون فوتبال در حال رایزنی و تلاش برای پیدا کردن یک حریف تدارکاتی مناسب برای تیم ملی ایران هستند.

منبع: فارس

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر