تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 9098
تاریخ انتشار: د, 1392/08/13 - 12:50
فریاد های ˈمرگ بر اسرائیلˈ و ˈمرگ بر آمریکاˈ در نقطه صفر مرزي ايران طنین انداز شد
آران مغان: همزمان با 13 آبان مرزنشينان پارس آباد با حضور یکپارچه خود بار دیگرخشم و انزجار خود را از استکبارجهانی و سردمدارن آمریکا و اسرائیل نشان دادند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آران مغان، راهپیمایی 13 آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» همزمان با سراسر ايران اسلامي، صبح دوشنبه با حضور حماسي مردم ولايتمدار  و شهيد پرور شهرستان مرزي پارس آباد برگزار شد.

 

 

اقشار مختلف مردم پارس آباد که از چند روز پیش خود را برای حضوری پرشور و باشکوه در راهپیمایی يوم الله 13 آبان آماده کرده بودند، امروز با سيل خروشان ده ها هزار نفري اش در نقطه صفر مرزي ايران، بار دیگر با مشت هاي گره كرده انزجار خود را از استكبار جهاني، آمريكا و اسرائيل و متحدانش نشان داده و همبستگی خود را با با آرمانهاي امام راحل(ره) و ولايت فقيه به نمایش گذاشتند.

 

 

دانش آموزان، دانشجويان ، طلاب و اقشار مختلف مردم شهرستان پارس آباد با شرکت در این راهپیمایی و حرکت در مسیرهای اعلام شده با سردادن 'هيهات من الذلة' و شعارهای ضد استکباری و مقابله با ظلم ستیزی بار دیگر خشم و انزجار خود را از توطئه ها و دسیسه های استکبار جهانی و هم پیمانانش اعلام کردند.

 

 

این در حالی است که در پارس آباد و از ساعاتی پیش از آغاز رسمی مراسم، خیابان‌های منتهي به چهار راه امام خميني(ره) اين شهر مملو از جمعیتي بود كه با حمل پرچم‌های سه رنگ ایران اسلامی و تصاویر مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر مي دادند.

 

 

فرماندار پارس آباد كه سخنران اين مراسم بود با تقدیر از حضور باشکوه مردم اين خطه مرزي اظهار داشت: شرکت عموم مردم همیشه هوشیار و آگاه ملت ایران اسلامی در راهپیمایی امروز 13 آبان و سر دادن شعار قرآنی 'مرگ بر آمریکا' و 'lسرائيل' به صورت یکپارچه به جهانیان ثابت كرد که آمریکا هیچ‌گاه و در هیچ عرصه‌ای قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود.

 

 

ولي كريمي افزود: استکبار جهانی همواره درصدد تضعیف ملت‌ هاي مسلمان و به ویژه كشورمان است اما ملت ایران به عنوان پرچم‌ دار اسلام ناب محمدی (ص) همواره در برابر این زیاده‌ خواهی‌ های مستکبران ایستاده و آنها را به عقب رانده كه اينها همه به بركت وجود بصيرتهاي امام راحل و تلاشهاي ايثارگرانه شهداي هشت سال دفاع مقدس و رهبري مقام معظم رهبري بوده است.

 

 

ولي كريمي تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان را از افتخارات بزرگ ملت ایران در سیزدهم آبان ماه عنوان کرد و گفت: این اقدام دانشجویان نمادی از ایثار، مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر بدخواهان و مستکبران عالم است که تا ابد این روحیه در آنان حفظ خواهد شد.

وي یادآور شد: امروز باید دانش‌آموزان و دانشجویان با بصیرت و بینش و با ولایت‌مداری در برابر دشمنان ایستادگی کنند تا شاهد موفقیت‌های بیشتر نظام باشیم.

تجمع كنندگان در اين راهپيمايي با تكبير 'الله اكبر' و دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل پرچم اين دو غده سرطاني را به آتش کشیدند.

گفتني است، در اين مراسم كه اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان، اساتید حوزه و دانشگاه، طلاب و روحانیون و تشکل‌های دانشجویی پارس آباد حضور داشتند راهپيمايان مسير ميدان سپاه تا حد فاصل چهار راه امام خميني(ره) در اين شهر را طي نموده و پس از قرائت قطعنامه با مشتهاي گره كرده انزجار خود را از استكبار جهاني اعلام كردند.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر