تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 9375
تاریخ انتشار: چ, 1392/08/29 - 18:38
رضایی: بسیج به جمهوری اسلامی عمق استراتژیک بخشید
آران مغان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بسیج توانست یک عمق استراتژیک به جمهوری اسلامی ببخشد و باعث شد تا پشتوانه‌های نظامی، دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی بالا برود.

به گزارش پايگاه خبري آران مغان، محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج، ضمن بر شمردن ابعاد حضور بسیج در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی اظهار داشت: بسیج به تعبیر امام راحل(ره) ما شجره طیبه ای است که توانست در دل جوانان ما شور و شعوری ناشی از اسلام و ایمان ایجاد کند تا این جوانان انقلابی با دست خالی بتوانند به دفاع از کشور در مقابل ابرقدرت ها در دفاع مقدس بپردازند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه اظهارات خود به مزایای دفاعی و امنیتی بسیج پرداخت و گفت: بسیج توانست یک عمق استراتژیک به جمهوری اسلامی ببخشد و باعث شد تا پشتوانه های نظامی، دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی بالا برود.

وی افزود: مهم ترین عاملی که توانست موجب شود تا ملت ایران در دوران دفاع مقدس از یک جنگ سخت و خانمان سوز سربلند بیرون آید همین بسیج و روحیه بسیجی بود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس در پایان با اشاره به روحیات بسیجی خاطرنشان کرد: بسیج نیروی داوطلب مخلص و بی ریا و نیروی ایثارگر در راه اسلام و انقلاب است و بقای انقلاب در کار تدبیر و مدیریت رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری مرهون حضور مردم در صف بسیج بوده است.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر