تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29553
تاریخ انتشار: پ, 1397/01/16 - 15:59
سال گذشته در حالی شهرداری و شورای شهر پارس آباد از قرعه کشی خودرو تیبا و دهها جایزه نفیس دیگر در 20 اسفند ماه خبر داده بود كه تا كنون خبري از قرعه كشي و برندگان آن خبري نيست.

به گزارش خبرنگار آران مغان، 20 اسفند 96 در حالی روابط عمومي شهرداری و شورای شهر پارس آباد خبر از قرعه کشی يك دستگاه خودرو تیبا و دهها جایزه نفیس دیگر داده بود كه فروردين ماه 97 هم در حال سپري شدن است اما هنوز خبري از برنده خوش شانس خودرو و لب تاپ و ... شهرداري نيست!

 

با اينكه 20 اسفند براي اين قرعه كشي فراخوان زده و سطح شهر بنر باران هم شده بود كه اين قرعه كشي در اين روز در پاركينگ رفيعي شهر پارس آباد برگزار خواهد شد، اما لغو این مراسم آن هم بدون هرگونه اطلاع رساني كام شهروندان پارس آبادي را كه ماهها منتظر اين قرعه كشي بودند را در آستانه نوروز 97 تلخ كرد.

 

اين در حالي است كه در روز قرعه كشي قرار بود ضمن معرفي برنده خوش شانس خودرو و ديگر برندگان جوايز، برنامه هاي شاد و مفرح با چاشني موسیقی و طنز در اين مراسم برگزار شود كه لغو آن موجب بي اعتمادي شهروندان نسبت به وعده هاي شهرداري و شوراهاي شهر پارس آباد شد.

 

در شرايطي براي طراحی و چاپ بنرهاي این قرعه کشی مبلغي ناقابل از جيب بيت المال هزينه شده بود كه تا كنون زمان مشخصي براي برگزاري مراسم قرعه كشي اعلام نشده است و در اين ميان ضربه را تنها خودرو زبان بسته اي ميبيند كه روزگارش زير باران و گرماي شهر پارس آباد در مقابل شهرداري در حال سپري شدن است.

 

گفتني است، بر اساس مصوبه آبان ماه 96 شهرداري و شوراي شهر پارس آباد، شهرونداني مي توانستند در قرعه كشي يك دستگاه خودروی تیبا، دهها دستگاه دوچرخه، تبلت، کفش اسکیت، اسکوتر و چندين عدد گوشی تلفن همراه شركت كنند که نسبت به پرداخت عوارض خودرو، عوارض نوسازی، عوارض کسب و پیشه، عوارض خدمات شهری، عوارض پروانه ساختمان و بدهی های خود در مدت زمان تعيين شده اقدام كرده باشند.

////

///

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها

وعده شوراها ها صرفاً جهت اخذ رأي و پيروز شدن در انتخابات ، درعمل اگر منافعي در كار نباشد وعده كليويي چند؟
ارسال نظر