تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29730
تاریخ انتشار: ج, 1397/02/21 - 18:07
در پاسخ به عهد شکنی های آمریکا و نقض برجام، مردم پارس آبادمغان در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، برجام و پرچم هاي آمريكا و اسرائيل را به آتش کشیدند.

به گزارش آران مغان، مردم پارس آبادمغان، امروز جمعه 21 اردیبهشت ماه بعد از نماز جمعه در اعتراض به سیاست‌های خصمانه آمریکا، راهپیمایی ضد استکباری برگزار کردند.

این راهپیمایی برای محکومیت عهدشکنی آمریکا در موضوع برجام و اعلام پشتیبانی مجدد مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پس از اقامه نماز جمعه در شهرستان پارس آباد برگزار شد.

این راهپیمایی باشکوه در پارس آباد از مصلای نماز جمعه تا ميدان امام حسين (ع) برگزار شد و مردم غیور اين شهر با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ براسرائیل» از سیاست‌های خصمانه آمریکا و اسرائیل اعلام انزجار کردند.

در پايان اين راهپيمايي و در پی گستاخی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا و خروج از پیمان برجام، مردم پارس آبادمغان در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، برجام و پرچم هاي آمريكا و اسرائيل را به آتش کشیدند.

مردم پارس آبادمغان با این اقدام نمادین و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و سوزاندن پرچم آمریکا خواستار همدلی و وفاق ملی و اتخاذ مواضع قاطع مسئولان نظام جمهوری اسلامی در برابر اظهارات سخیف ترامپ و مقابله اصولی با آمریکا شدند.

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 
ارسال نظر