تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29953
تاریخ انتشار: ي, 1397/04/10 - 15:09
مراسم معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومي و انقلاب شهرستان پارس آباد با حضور رئیس کل دادگستری استان اردبيل و جمعي از مسئولان شهرستاني برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، ظهر امروز و در جلسه شوراي اداري که با حضور رئیس کل دادگستری استان، دادستان اردبيل، فرماندار و جمعی از مسئولان قضایی و روساي ادارات، بخشداران شهرستان پارس آباد در سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد، رئیس جدید دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد معرفی شدند.

در اين جلسه، رئیس کل دادگستری استان اردبيل با تاکید بر رفع مشکلات مردم در بخش ها و حوزه های مختلف و حفظ وحدت و یکدلی گفت: محدودیت ها و مشکلاتی در حوزه قضایی وجود دارد که اگر کمک ها و همکاری های سایر دستگاه ها و بخش ها نباشد به تنهایی نمی توانیم بر این معضلات غلبه نکنیم.

حجت الاسلام محمدعلي قاصدي با بیان اینکه سعی و تلاش ما بر این است که خدمات قضایی در دسترس مردم باشد، افزود: در صورت تامین ساختمان و تجهیزات مورد نیاز، مشکلی در راه اندازی دادگاه عمومی در بخش تازه کند مغان وجود ندارد.

وي نبود زندان را یکی از مشکلات و نیازهای مهم پارس آباد دانسته و با اعلام اينكه در حال حاضر حدود  ۶ درصد زندانیان مشگین شهر را زندانیان پارس آباد تشکیل می دهند، تصريح كرد: نبود زندان در این شهرستان، خانواده های زندانیان این منطقه را با مشکلاتی روبه رو کرده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل خاطرنشان كرد: در سایه تلاش های کادر قضایی و اداری، وضعیت و مدت زمان رسیدگی به پرونده های قضایی در سطح استان مطلوب است و با وجود این تلاش می کنیم این وضع را به سطح مطلوبتر برسانیم.

در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش‌های بلال مظفري در زمان تصدی رئیس دادگستری پارس آباد، سيدعبدالله طباطبايي به‌عنوان رئیس جدید دادگستری این شهرستان معرفی و منصوب شد.

همچنین در ادامه با تقدیر از زحمات سيد عبدالله طباطبايي در طول سه سال به عنوان دادستان پارس آباد، امين رنجبر به عنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان معرفی و منصوب شد.

گفتني است، امين رنجبر پيش از اين معاون دادستان شهرستان مشگين شهر بود.

 

////

////

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

ارسال نظر