تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30172
تاریخ انتشار: ش, 1397/06/03 - 20:57
مسئولان شهرستان پارس آباد به همراه فرماندار پارس آباد به مناسبت هفته دولت با امام‌ جمعه به ‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در شهرستان دیدار و ازز رهنمودهای وی بهره‌مند شدند.

به گزارش آران مغان، هم‌زمان با آغاز هفته دولت و در برنامه‌ای مُدون که هرساله از سوی فرمانداری پارس آباد اجرایی می‌شود، در روز نخست ادای احترام به شهدای گرانقدر و در برنامه دوم با حضور در دفتر امام ‌جمعه پارس آباد با وی به‌عنوان نماینده ولی‌ فقیه در شهرستان دیدار می کنند.

حجت‌الاسلام‌ سید سعید رشادی در دیدار فرماندار و مسئولان شهرستان پارس آباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت هفته قدردانی و نکوداشت خون شهیدان و دولتمردان است که در مدت کوتاه خدمت خویش کارهای بزرگ و ماندگاری را انجام دادند که ویژگی های این دو شخصیت برجسته باید سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد

امام جمعه پارس آباد کمک به دولت را وظیفه همگانی دانست و بیان کرد: همه موظفیم به دولت کمک کنیم و در این برهه سخت این مسئولیت دو چندان است و هفته دولت برای دولت مردان یک فرصت برای خدمت رسانی و اعلام دست آوردها می باشد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به این که همه مسؤولان وظیفه دارند در جهت خدمت صادقانه به مردم گام بردارند، خاطرنشان کرد: مسؤولیت امانتی در اختیار مدیران نظام جهت خدمت به مردم است.

امام جمعه پارس آباد با بیان این که در حال حاضر مردم ما از شرایط اقتصادی به وجود آمده راضی نیست و رفع مشکلات اقتصادی از دولتمردان را مطالبه می کنند، بیان داشت: مطالبه ای که امروز مردم کشورمان در حوزه اقتصادی از دولت دارند کاملاً قانونی است.

رشادی با اشاره به این که مسؤولان باید برای رفع مشکلات اقتصادی کشور تدبیر کنند، خاطرنشان کرد: نباید همه مشکلات کشور را به تحریم ها نسبت دهیم بلکه بخش مهمی از مشکلات فعلی در حوزه اقتصاد، پیشینه داخلی و سوء مدیریت مسئولان دارد.

وی با تأکید براین که مسؤولان باید در برابر مردم مسؤولیت‌پذیر باشند بر حل مشکلات معیشتی مردم تاکید کرد.

فرماندار پارس آباد نیز در این دیدار با تبریک هفته دولت، این ایام را فرصت و توفیقی برای نمایش اقتدار و خدمت رسانی به مردم دانست و گفت: هفته دولت به نام شهیدان رجایی و باهنر مزین گشته و این نشان دهنده آن است که کشور ما اصلی ترین قربانی تروریسم بوده اما از پای نا ایستاده و روز به روز مسیر رشد و عزت و سربلندی را طی نمودیم.

علی علایی افزود: ۴۵ طرح و پروژه‌های عمرانی، اقتصادی، هنری، ورزشی و فرهنگی و اجتماعی در شهرستان پارس‌آباد آماده افتتاح بوده که این طرحها با اعتباری بالغ بر ۴۶ میلیارد تومان  که از محل سهم استانی و شهرستانی اختصاص یافته است در هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

گفتنی است، مسئولان شهرستان پارس آباد پیش از دیدار با امام جمعه پارس آباد دیداری هم با فرماندار این شهرستان داشتند.

////

///

////

///

///

///

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 
ارسال نظر