تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30824
تاریخ انتشار: د, 1397/11/22 - 14:58
مردم ولایتمدار پارس آباد مغان در چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی با شرکت پرشور و باشکوه در راهپیمایی عزت آفرین 22 بهمن ماه، جلوه شکوه و بلوغ اتحاد مردم با نظام را در فجر فاطمی امسال به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار آران مغان، اقشار مختلف مردم پارس آباد مغان از زن، مرد، کودک، جوان و کهن سال، جشن با عظمت تولد چهل سالگی انقلاب را در حالی برگزار کردند که مسیرهای مشخص شده برای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در این شهر، قبل از شروع مراسم پر از عاشقانی بود که از راه دور و نزدیک برای ابراز عشق و علاقه خود به انقلاب اسلامی با در دست داشتن پرچم زیبای کشورمان و تصاویر امام راحل و رهبر معظم انقلاب جهت شرکت در این مراسم باشکوه حاضر شده بودند.

////

مردم و مسئولان در راهپیمایی شهرستان پارس آباد مغان قطرات دریایی واحد بودند که با انگیزه انقلابی و پرشورتر از سال های قبل، ساعت 10ك30 صبح حرکت خود را از مسیرهای ميدان سپاه و پمپ بنزين جديد به طرف چهارراه امام (ره) آغاز و پس از پیمودن اين مسير در چهارراه امام خميني (ره) تجمع کردند.

اقشار مختلف مردم پارس آباد مغان از طلبه، کارمند، کارگر، بازاری، مدیر، دکتر، اساتيد، مهندس و سایر آحاد با وجود توطئه دشمنان و فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم استکبار جهانی، امروز یکی شده بودند و در تولد چهل سالگی انقلاب ندای وحدت و شادی ملت ایران را در این روز تاریخ ساز، با شعار زیبای 'الله اکبر' در فضای شهرستان پارس آباد طنین انداز کردند.

///

مردم پارس آباد مغان امروز با شرکت پرشور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همگان نشان دادند خواسته های شیطانی ترامپ و سایر سران استکبار در روزگار کنونی برای تضعیف نظام اسلامی با وجود هر تهدید و تحریمی هیچگاه محقق نخواهد شد و ملت ایران همواره پشتیبان نهضت امام خمینی(ره) ‌خواهند بود.

شرکت گسترده خانواده معظم شهدا و جانبازان سرفراز که برخي از آنان با سختی فراوان و به وسیله ویلچر در این مراسم حاضر شده بودند، فضای معنوی خاصی را به راهپیمایی امروز شهرستان پارس آباد مغان بخشیده بود.

////

دانش آموزان پرشور، دانشجویان آینده ساز، هنرمندان متعهد و ورزشکاران پرتوان و حضور مسئولان و چهره هاي سياسي دوشادوش مردم، همچون سال های گذشته به شکوه این ملی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افزوده بود و نشان داد پیوند میان مسئولان و مردم با وجود تمام توطئه های دشمنان، روز به روز مستحکم تر می شود.

در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار پارس آباد مغان با سردادن شعار های «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» ، «مرگ بر فتنه گر» و «خامنه ای رهبر است ولایتش ولایت حیدر است»، عزت و اقتدار ایران اسلامی را فریاد زدند و اعلام کردند تا آخرین نفس در دفاع از ولایت فقیه و پاسداشت خون شهدا ایستاده اند.

امام جمعه پارس آباد كه سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اين شهر بود، گفت: مردم شهرستان مرزي پارس آباد با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اعلام کردند که پای ارزش‌های انقلاب و اسلام تا آخرین نفس ایستاده‌ اند و خواهند ایستاد.

////

حجت الاسلام سيد سعيد رشادي افزود: امروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم در حالی که از لحاظ امنیتی در بحران‌ترین و ناآرامی‌ترین نقطه جهان، آرام‌ترین نقطه کشور به برکت عنایت پروردگار، دعای شهیدان و در سایه فداکاری‌های سربازان امام زمان (عج) هستیم و این موضوع مایه تعجب تمامی کشور‌های جهان شده است.

به آتش كشيدن پرچم رژيم غاصب اسرائيل و آمريكا توسط دانشجويان و برپایی ایستگاه نقاشي و سلامت در جشن چهل سالگی انقلاب از جمله جلوه های نوع دوستی راهپیمایی 22 بهمن پارس آباد بود.

///

همچنین در چهلمین بهار پیروزی ملت ایران، راهپیمایی 22 بهمن ماه در بخش های اصلاندوز، اسلام آباد و تازه كند شهرستان پارس آباد برگزار شد و مردم مومن و انقلابی، به خصوص جوانان در همه مناطق یادشده با مشت های گره کرده در راهپیمایی حضور داشتند.

گزارش: مرتضي بري

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر