تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31421
تاریخ انتشار: ج, 1398/05/25 - 23:03
تردد آزادانه خودروهای بی‌پلاک شخصی در خیابان‌های شهر پارس آباد مغان این روزها نگرانی‌هایی را برای شهروندان به وجود آورده است.

به گزارش آران مغان، تردد آزادانه خودروهای بی‌پلاک شخصی در خیابان‌های شهر پارس آباد این روزها نگرانی‌هایی را برای شهروندان به وجود آورده است.

چندی است شهروندان پارس آباد با ارسال پیامهایی از وجود خودروهای بدون پلاک در سطح این شهر که این روزها تعدادشان هم کم نیست، ابراز نگرانی می کنند.

این شهروندان می گویند: اگر این خودروهای بدون پلاک در شهر عامل بروز حادثه رانندگی یا برخورد با عابر پیاده‌ای شوند یا تخلفات دیگری مرتکب شوند شهروندان چگونه می‌توانند این خودروها را شناسایی کنند و تخلف آنها را به مراجع ذی‌ربط اطلاع دهند؟ در واقع چه معیاری به جز پلاک خودرو برای به دام انداختن خودروی متخلف می‌تواند وجود داشته باشد؟

این پیام شهروندان پارس آبادی در حالیست که شنیده ها از جولان و فروش مواد مخدر توسط برخی از همین خودروهای بدون پلاک در سطح شهر نیز حکایت دارد.

به هر روی این هشداری جدی برای متولیان شهر است که می بایست با اقدامات مناسب و قاطع با اینگونه مسائل برخورد جدی داشته باشند تا شهروندان از اين بابت نگراني نداشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر