تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31864
تاریخ انتشار: ج, 1398/10/27 - 20:10
مردم پارس آباد پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در یک راهپیمایی دشمن‌شکن، ضمن بیعت با آرمان‌های امام و رهبری، حمایت خود را از صلابت و اقتدار ايران اسلامي مقابل آمريكاي جنايتكار اعلام کردند.

به گزارش آران مغان، مردم شهرستان مرزي پارس آبادمغان که در هفته‌های گذشته طی راهپیمایی‌های گسترده حمایت‌های خود را از آرمانهاي نظام و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اعلام داشته‌اند امروز نیز پس از برپایی نماز جمعه بار دیگر با ولایت‌ عهد و میثاق خود را تازه کردند و در حمایت از اقتدار و صلابت ایران مقابل آمریکای جنایتکار راهپیمایی کردند.

در این راهپیمایی که از مصلي حضرت امام خميني (ره) تا ميدان سپاه ادامه یافت، مردم غیور و انقلابی پارس آبادمغان باحضور مثال زدنی وحماسی خود در راهپیمایی سراسری ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدای حادثه سقوط هواپیمای مسافربری و تکریم آنان، از اقدامات شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار و پشتیبانی از مولفه‌های قدرت و اقتدارنظام جمهوری اسلامی ایران حمایت کردند.

مرزداران پارس آبادي با شعار «مرگ برآمریکا» ، «مرگ براسرائیل»، «مرگ بر ضد ولايت فقيه» ، «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» و «مرگ برانگلیس» اقدامات جنایتکارانه آمریکا را محکوم کردند.

در این مراسم قطعنامه پایانی قرائت شد و حاضران با تکبیر و شعارهای مرگ بر آمریکای جنایتکار و مرگ بر اسرائیل بر اتحاد و انسجام ملت در برابر هر توطئه و خدعه بیگانگان تاکید نمودند.

همزمان با پارس آبادمغان در سایر بخش هاي اين شهرستان به صورت گسترده و با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسئولان در راهپیمایی ضد استکباری برگزار شد.

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

ارسال نظر