تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31925
تاریخ انتشار: ش, 1398/11/26 - 00:33
مهلت قانونی تبلیغات کاندیداهای نمایندگی مجلس یازدهم درحالی امروز وارد سومین روز خود شد که نامزدهای این دوره در حوزه انتخابیه پارس آباد بجای معرفی خود و برنامه هایشان کمر همت به تخریب اموال عمومی و شهر بسته اند.

به گزارش آران مغان، همزمان با تنور داغ انتخابات مجلس شورای اسلامی، ماراتن نفس گیر انتخابات نامزدهای مجلس یازدهم در شرایطی که فضای مجازی پر از گروه های هوادار نامزدهای این دوره با عناوینی نظیر "حامیان"، "همفکران" "طرفداران" و... شده به تبلیغات محیطی کشیده شده است.

با گذشت تنها سه روز از آغاز مهلت قانونی تبلیغات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی کاملاً به تصرف نامزدهای این دوره از انتخابات درآمده و تبلیغات نامتعارف ضمن اینکه فضای شهری را زشت و کریه کرده بلکه خسارات قابل توجهی به اموال عمومی وارد شده است.

تعدد نامزدها در این دوره از انتخابات مجلس موجب شده افراد از هر شیوه و روشی برای تبلیغات استفاده کنند نگاهی اجمالی به فضای شهری در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز نشان می‌دهد نامزدهای نمایندگی مجلس به جای ارائه برنامه‌های خود به دنبال مسابقه برای نصب عکس، پوستر و بنرهای خود در سطح شهر هستند.

تیرهای برق، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، جداول خیابانها، شیشه‌ مغازه ها، اِلمان ها، درختان و حتی سطح معابر و خیابانها از عکس‌ها و پوسترهای نامزدهای این دوره از انتخابات مجلس درامان نمانده و شهر به تصرف کامل نامزدها در آمده است.

در حال حاضر نصب عکس، پوستر، بنر در جای جای سطح شهر و جاده ها چهره کاملاً زشتی به این حوزه انتخابیه بخشیده این در حالی است که شعار اکثر نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در راستای عمران و آبادانی و توجه به زیباسازی منظر شهری است.

هر چند مکان‌های مناسب برای نصب تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی از سوی شهرداری در سطح شهر مشخص و تعبیه شده اما با وجود تذکر و هشدارهای متعدد نامزدها به قانون عمل نکرده و از هر روشی برای تبلیغ استفاده می‌کنند.

اما به راستی کسانی که در وهله اول رعایت حقوق شهروندی مردم را با تخریب اماکن عمومی و معابر رعایت نمی کنند، چگونه خواهند توانست منطقه را آباد کنند؟

///

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 
ارسال نظر