تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32065
تاریخ انتشار: د, 1399/02/01 - 10:23
با نگاهي به تاريخ انتصاب مديران دستگاه‌هاي مختلف شهرستان پارس آبادمغان در می یابیم که برخی از آنها با گذشت یک دهه هنوز بر صندلي مديريت تكيه زده‌اند.

به گزارش آران مغان، شايد جالب باشد بدانيد كه ظرف يك دهه اخير، چه كسی یا کسانی بيش‌ترين سابقه مديريت در نهادهاي شهرستان پارس آبادمغان را دارند و همچنين چه كساني كوتاه‌ترين دوران حضور در عرصه‌هاي اجرايي شهرستان پارس آبادمغان را سپري كرده‌اند؟!

با نگاهي به تاريخ انتصاب مديران دستگاه‌هاي مختلف كه هنوز بر صندلي مديريت تكيه زده‌اند، در مي‌يابيم كه موسی کامکار رئیس بنیاد مسکن شهرستان پارس آبادمغان بیش از ۱۴ سال است که ریاست آن را برعهده داشته و با اختلاف چشمگیر در رده‌ي اول قرار دارد و بعد از وي، امین پورمحمد رئیس اداره کتابخانه عمومی، اسماعیل کیانی رئیس فنی و حرفه ای و صیاد آزاد با بیش از ۸ سال در رده دوم و فرشاد نادری رئیس آبفا روستایی، احمد دهقانی مدیر آموزش و پرورش، هاشم میرزانژاد در رده‌هاي سوم قرار دارند.

///

البته در این میان مدیرانی از جمله سید صالح محمدی رئیس تامین اجتماعی هم بودند که بیشترین مسند ریاست در یک اداره را داشتند که بازنشسته شده اند.

آن ‌طرف قضيه، كم‌ترين سابقه‌ي مديريت در شهرستان پارس آبادمغان مربوط به علی رضا ارژنگی رئیس میراث فرهنگی و گردشگری است که در بهمن ۹۷ منصوب شد و در آذر ۹۸ استعفا داد. همچنین علی علایی فرماندار پارس آبادمغان نیز در اردیبهشت ماه ۹۷ منصوب و در ۲ بهمن ۹۸ تغییر کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سلام آقای حسین نوروزی از یاد بردیدن نزدیک 20 ساله مدیر بیمه خدمات درمانی
ارسال نظر