تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32078
تاریخ انتشار: ج, 1399/02/05 - 22:49
پايگاه علمي شهيد توحيدي و گروه جهادي شهيد سجودي سپاه ناحيه پارس آباد در حرکتی جهادی اقدام به تولید روزانه دستکش یک‌بار مصرف کرده و این تولیدات تا شکست ویروس کرونا ادامه دارد.

به گزارش آران مغان، مسئول مرکز رشد و پايگاه علمی بسيج شهرستان پارس آباد با اشاره به ضرورت تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم گفت: با توجه به نیاز مردم به اقلام بهداشتی، پايگاه علمي شهيد توحيدي و گروه جهادي شهيد سجودي، نخستین کارگاه تولید دستکش یک بار مصرف پارس آبادمغان را در مسجد حضرت امام خميني (ره) راه اندازی کردند.

مصطفي اسوار با بیان اینکه این کارگاه با تولید روزی پنج هزار جفت دستكش يكبار مصرف آغاز به کار کرد، افزود: در یک حرکت جهادی به همت بسيج سازندگي توانستیم تولیدات خود را در عرض سه روز به بالاي 10 هزار برسانیم و 20 بسیجی در امر تولید و بسته‌بندی مشارکت دارند.

وي هدف از این کار را كمبود دستكش، تامين نياز مردم و اشباع بازار از دست سودجويان عنوان كرد و گفت: در اين کارگاه تولید و بسته‌بندی دستکش‌های يكبار مصرف، بسیجیان در دو شیفت کاری فعالیت دارند و این کارگاه تا شکست ویروس کرونا به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

مسئول مرکز رشد و پايگاه علمی بسيج شهرستان پارس آباد تصريح كرد: نیاز شهرستان به دستكش يكبار مصرف به عنوان اولویت اول و نیاز سایر شهرهاي همجوار در مرحله بعدی است که خوشبختانه نياز پارس آبادمغان به دستكش يكبار مصرف رفع شده و بنا داريم تا ما بقی نیاز شهرهاي همجوار را تامين و در اختیار آنها قرار دهيم.

///

انتهای پیام/

ارسال نظر