تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32079
تاریخ انتشار: ج, 1399/02/05 - 23:37
احداث اولین پارک بانوان در شهرستان پارس آبادمغان با گذشت ۶ سال هم‌چنان نیمه‌تمام در بلاتکلیفی رها شده‌ است و سرنوشت آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش آران مغان، برای احداث این پارک دو هکتاری که در زمین توفیقی قرار دارد سال ۹۴ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ اختصاص یافت و قرار بود سال ۹۵ به بهره برداری برسد.

پارك بانوان در پارس آبادمغان نه تنها در سال ۹۵ روي افتتاح به خود نديد، بلكه پس از ۵ سال همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد و خواسته‌ها و مطالبات بانوان پارس آبادي در شعار و کاغذ بازی شوراي شهر و شهرداري گم شده و رنگ تحقق به خود ندیده است.

بلاشک طولانی شدن، به سرانجام نرسیدن و کاهش عمرمفید پروژه های عمرانی در طول زمان ساخت، همواره یکی از اصلی ترین دلایل برای نبود مدیریت موثر در امر توسعه شهری بوده است. مدیریتی که در میان اظهار نظرات متناقض برخی مسئولان نسبت به عملکرد یکدیگر به عرصه فراموشی سپرده شده، تاجایی که پروژه هایی این چنینی بعد از گذشت سالیان سال از زمان اجرا هنوز بلاتکلیف مانده است.

به هر حال پروژه پارك بانوان پارس آباد در حالي قرار است در زمين توفيقي واقع در كمربندي شهر احداث شود كه اين روزها به جزء انباشت زباله، چرای دام، رشد علف های هرز و جدول گذاری بخشي از محوطه آن، چيز ديگري قابل مشاهده نيست.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر