علی رغم تاکید اتاق اصناف بر تعطیلی بازار به دلیل شیوع کرونا ویروس، اما برخی از بازاریان پارس آبادی چندان به این مهم توجهی نمی کنند.

این روزها ویروسی بنام کرونا باعث شده حجاب از چهره بسیاری از مردم کنار رفته و شاهد چهره های خوب، بد و زشت در کشورمان باشیم.

متاسفانه؛ اين روزها چهارراه ها و محل استقرار چراغ های راهنمایی و رانندگی در شهر پارس آبادمغان که محل ایست خودروهاست، به جولانگاه متکدیان مبدل شده است!

با اعلام رسمی نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه پارس آباد، بيله سوار و اصلاندوز «عباس جهانگيرزاده» به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه راهی بهارستان شد.
مهلت قانونی تبلیغات کاندیداهای نمایندگی مجلس یازدهم درحالی امروز وارد سومین روز خود شد که نامزدهای این دوره در حوزه انتخابیه پارس آباد بجای معرفی خود و برنامه هایشان کمر همت به تخریب اموال عمومی و شهر بسته اند.
یونس ژائله برنده شرکت كشت و صنعت مغان در انتظار تصمیم نهایی در باره سرنوشت این شرکت و ماندن با بازگرداندن آن به بیت‌المال است.
مردم پارس آباد پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در یک راهپیمایی دشمن‌شکن، ضمن بیعت با آرمان‌های امام و رهبری، حمایت خود را از صلابت و اقتدار ايران اسلامي مقابل آمريكاي جنايتكار اعلام کردند.
آمدند کلنگ زدند و رفتند
بیکاری زخم چرکینی در شهرستان پارس آبادمغان است که برای التیام آن کلنگ های فراوانی بر زمین زده شد اما هیچکدام آنها به سرانجام نرسید.

این روزها تبلیغات انتخاباتی آغاز نشده زمزمه هایی از خط و نشان کشیدن ها، تهدیدها، تخریب های حامیان کاندیداها علیه کاندیدای دیگر با چاشنی مخرب طایفه گرایی در فضای مجازی شمال استان اردبیل به چشم می خورد.

 

به دلیل بی توجهی در مرمت و بازسازی؛
«اولتان قالاسی» شهری باستانی متعلق به دوران ساسانی در پارس‌آباد مغان است که ارگ اولتان در جوار رود ارس به دلیل مقاومت در برابر سپاه روم حکایت‌های بسیاری را درون خود جای‌داده است.

صفحه‌ها