با وجود اعلام سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر عدم افزایش قیمت نان، استان اردبیل در آغازین روز ماه مبارک رمضان با افزایش قیمت نان به استقبال این ماه رفت.
احداث اولین پارک بانوان در شهرستان پارس آبادمغان با گذشت ۶ سال هم‌چنان نیمه‌تمام در بلاتکلیفی رها شده‌ است و سرنوشت آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.
پايگاه علمي شهيد توحيدي و گروه جهادي شهيد سجودي سپاه ناحيه پارس آباد در حرکتی جهادی اقدام به تولید روزانه دستکش یک‌بار مصرف کرده و این تولیدات تا شکست ویروس کرونا ادامه دارد.
با نگاهي به تاريخ انتصاب مديران دستگاه‌هاي مختلف شهرستان پارس آبادمغان در می یابیم که برخی از آنها با گذشت یک دهه هنوز بر صندلي مديريت تكيه زده‌اند.
یادداشت/

شیوع کرونا در دنیا اگرچه دنیا را با دشواری هایی روبه رو ساخته اما درسهایی برای بشریت به همراه داشته است.

علی رغم تاکید اتاق اصناف بر تعطیلی بازار به دلیل شیوع کرونا ویروس، اما برخی از بازاریان پارس آبادی چندان به این مهم توجهی نمی کنند.

این روزها ویروسی بنام کرونا باعث شده حجاب از چهره بسیاری از مردم کنار رفته و شاهد چهره های خوب، بد و زشت در کشورمان باشیم.

متاسفانه؛ اين روزها چهارراه ها و محل استقرار چراغ های راهنمایی و رانندگی در شهر پارس آبادمغان که محل ایست خودروهاست، به جولانگاه متکدیان مبدل شده است!

با اعلام رسمی نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه پارس آباد، بيله سوار و اصلاندوز «عباس جهانگيرزاده» به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه راهی بهارستان شد.
مهلت قانونی تبلیغات کاندیداهای نمایندگی مجلس یازدهم درحالی امروز وارد سومین روز خود شد که نامزدهای این دوره در حوزه انتخابیه پارس آباد بجای معرفی خود و برنامه هایشان کمر همت به تخریب اموال عمومی و شهر بسته اند.

صفحه‌ها