مهلت قانونی تبلیغات کاندیداهای نمایندگی مجلس یازدهم درحالی امروز وارد سومین روز خود شد که نامزدهای این دوره در حوزه انتخابیه پارس آباد بجای معرفی خود و برنامه هایشان کمر همت به تخریب اموال عمومی و شهر بسته اند.
یونس ژائله برنده شرکت كشت و صنعت مغان در انتظار تصمیم نهایی در باره سرنوشت این شرکت و ماندن با بازگرداندن آن به بیت‌المال است.
مردم پارس آباد پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در یک راهپیمایی دشمن‌شکن، ضمن بیعت با آرمان‌های امام و رهبری، حمایت خود را از صلابت و اقتدار ايران اسلامي مقابل آمريكاي جنايتكار اعلام کردند.
آمدند کلنگ زدند و رفتند
بیکاری زخم چرکینی در شهرستان پارس آبادمغان است که برای التیام آن کلنگ های فراوانی بر زمین زده شد اما هیچکدام آنها به سرانجام نرسید.

این روزها تبلیغات انتخاباتی آغاز نشده زمزمه هایی از خط و نشان کشیدن ها، تهدیدها، تخریب های حامیان کاندیداها علیه کاندیدای دیگر با چاشنی مخرب طایفه گرایی در فضای مجازی شمال استان اردبیل به چشم می خورد.

 

به دلیل بی توجهی در مرمت و بازسازی؛
«اولتان قالاسی» شهری باستانی متعلق به دوران ساسانی در پارس‌آباد مغان است که ارگ اولتان در جوار رود ارس به دلیل مقاومت در برابر سپاه روم حکایت‌های بسیاری را درون خود جای‌داده است.
با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، پرونده حوزه انتخابيه شهرستانهاي پارس آباد، بيله سوار و اصلاندوز با 60 نفر بسته شد.
به همت بسیج سازندگی؛
با افتتاح توسعه و بازسازی آب شرب روستای حاج عوض قشلاقی بخش مغانسر شهرستان پارس آباد، ۲۶۵ خانوار این روستا از آب شرب بهداشتی و سالم بهره‌مند شدند.

نگرانی از آلودگی آب ارس به دلیل ریختن پساب از خاک ارمنستان در سال های گذشته یکی از نگرانی ها و دل مشغولی‌های اصلی مردم و مسوولان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل بوده است؛ امری که به رغم تلاش سازمان‌های مسوول همچنان دغدغه شهروندان خطه شمال غرب ایران اسلامی است.

یکی از اتفاقات مهم روزهای گذشته بحث سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین می باشد که منجر به افزایش 50 درصدی قیمت سهمیه و 300 برابری قیمت آزاد شد.

صفحه‌ها