فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد گفت: یک هزار و ۵۵۰ بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در بین نیازمندان شهرستان پارس آباد توزیع شد.
بازخوانی مشروح مذاکرات ۱۰ دوره مجلس گذشته نشان می‌دهد ۱۸ منتخب پارلمان در جریان بررسی اعتبارنامه‌ها صلاحیتشان از سوی نمایندگان مورد تائید قرار نگرفت که مجلس اول بارد اعتبارنامه ۹ تن از منتخبان در صدر قرار دارد.

انتصاب مدیران بومی یا غیر بومی در شهرستان پارس آباد همواره یکی از دغدغه های اصلی و نگرانی مردم و فعالان فضای مجازی بوده است.

در سفر وزیر راه چه گذشت؟
وزیر راه و شهرسازی روز گذشته ۲۴ خرداد ماه به اردبیل سفر کرد تا از وضعیت پروژه‌های جاری و همچنین مسائل و مشکلات موجود آگاه شود..
با وجود اعلام سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر عدم افزایش قیمت نان، استان اردبیل در آغازین روز ماه مبارک رمضان با افزایش قیمت نان به استقبال این ماه رفت.
احداث اولین پارک بانوان در شهرستان پارس آبادمغان با گذشت ۶ سال هم‌چنان نیمه‌تمام در بلاتکلیفی رها شده‌ است و سرنوشت آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.
پايگاه علمي شهيد توحيدي و گروه جهادي شهيد سجودي سپاه ناحيه پارس آباد در حرکتی جهادی اقدام به تولید روزانه دستکش یک‌بار مصرف کرده و این تولیدات تا شکست ویروس کرونا ادامه دارد.
با نگاهي به تاريخ انتصاب مديران دستگاه‌هاي مختلف شهرستان پارس آبادمغان در می یابیم که برخی از آنها با گذشت یک دهه هنوز بر صندلي مديريت تكيه زده‌اند.
یادداشت/

شیوع کرونا در دنیا اگرچه دنیا را با دشواری هایی روبه رو ساخته اما درسهایی برای بشریت به همراه داشته است.

علی رغم تاکید اتاق اصناف بر تعطیلی بازار به دلیل شیوع کرونا ویروس، اما برخی از بازاریان پارس آبادی چندان به این مهم توجهی نمی کنند.

صفحه‌ها