یکی از اتفاقات مهم روزهای گذشته بحث سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین می باشد که منجر به افزایش 50 درصدی قیمت سهمیه و 300 برابری قیمت آزاد شد.

امروزه عزم دو دولت بر تقویت روابط استوار بوده و سطح ارتباطات ایران با کشور آذربایجان به بهترین سطح خود رسیده و اقدامات زیربنایی خوبی نیز در حال انجام است که موجبات افزایش تراز تجاری ایران را با این کشور فراهم خواهد نمود.

شرکت کشت و صنعت مغان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه کشاورزی و دامپروری است که براساس اصل 44 قانون اساسی 2 مرداد ماه 97 به بخش خصوصی واگذار شد.
به دنبال انباشت زباله در ایستگاه موقت زباله نزديكي مسکن مهر پارس آباد دادستان پارس آباد و مركز استان اردبيل در راستای احیای حقوق عامه و سلامت بهداشت به اين مساله ورود كردند.

کسانی که با نگاه تک بعدی تصور می کنند، پست شهرداری و استانداری و دیگر جایگاههای مدیریتی لاجرم، سکوی پرتاب کرسی نشین آن به ساختمان بهارستان است، سخت در اشتباهند...

در حالی که بسیاری از جوانان تحصیل کرده و نخبه روزانه در جستجوی آزمون های استخدامی هستند، متاسفانه مشاهد می شود افرادی خاص در استان اردبیل به صورت سفارشی جذب دستگاه های دولتی می شوند.

با افزایش 70 درصدی کشت بادام زمینی در شهرستان پارس آباد، استان اردبیل به قطب تولید بادام زمینی در کشور تبدیل شده است.
ورزشکار اهل شهرستان پارس آباد مغان مدال طلای مسابقات وزنه برداری معلولان جهان در کشور ژاپن را کسب کرد.

آنچه که می تواند ظرفیت بی بدیل فرودگاه پارس آباد مغان را از تعطیلی دور کند، طرح راه اندازی تاکسی هوایی در این فرودگاه است؛ طرحی که...

يادداشت/ افشار تيمورپور

بعد از محکوم کردن ایران توسط آمریکا و عربستان، سه کشور مشهور به تروئیکای اروپایی دور هم جمع شده و در بیانیه‌ای اعلام کردند حمله به تاسیسات نفتی آرامکو کار ایران بوده است. حالا این سوال پیش می‌آید آیا واقعا حمله به تاسیسات نفتی عربستان کار ایران بود؟

صفحه‌ها