تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16104

پایگاه اطلاع رسانی آران مغان به عنوان اولين مرجع خبري در پارس آباد مغان با هدف اطلاع رسانی صحیح و به موقع موضوعات مختلف، تلاش در جهت فرهنگ سازی و ارائه فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی به مردم و همچنین دریافت، پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات مردم از مسئولین، فعالیت خود را از سال 91 شروع کرده است.

آران مغان، سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز استانی و شهرستانی و همچنین ایران و جهان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.

با توجه به وجود بسیار فراوان سایتهای خبری و تحلیلی در سطح کشور این کار دشوار می باشد اما امیدواریم به کمک مخاطبان خوب سایت بتوانیم این مهم را تحقق بخشیم و در این راه از تمامی مخاطبان خود نیز یاری می طلبیم تا با نظرات و راهنمایی های خود ما را راهنما و مدد رسان باشند.

این پایگاه اطلاع رسانی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیران و مسئولین سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئولین این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

پایگاه اطلاع رسانی آران مغان در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کند و مصمم است تا تمام تلاش خود را در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی تحت نظر مقام معظم رهبری )مدظله العالی) انجام دهد.

پيشرفت، سربلندی و سعادت كشور را در گرو وحدت و يكپارچگي ملی، دادگری و خردورزی مي‌دانيم و اميدواريم بتوانيم در راه گسترش و نيرومند‌سازی اثربخش باشيم.

پایگاه اطلاع رسانی آران مغان به هیچوجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی توجه می کنند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.

اکنون این پایگاه اطلاع رسانی در دسترس مخاطبان است و متعهد است در راه عزت و اتحاد مسلمین و پیگیری آرمان‌های انقلاب مردمی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هرگز دست خود را در دست کسانی که منافع ملت ایران اسلامی را هدف گرفته اند قرار ندهد.

با تشکر

مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری آران مغان

مرتضی بری

 

آدرس دفتر پایگاه خبری آران مغان:

شهرستان پارس آبادمغان - جنب مصلی امام خمینی(ره)

تلفن: 32730045-045

نشانی الکترونیکی: aranmoghan@yahoo.com

شماره پیامک: 50004688048224