تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21456
تاریخ انتشار: چ, 1394/08/13 - 12:35
دانش‌آموزان و دانشجویان شهرستان پارس آباد به نشانه انزجار خود از آمریکا جنایتکار و رژیم منحوس اسرائیل پرچم این دو شیطان بزرگ را در مسیر راهپیمایی زیر پای خود له کرده و به آتش کشیدند.

به گزارش خبرنگار آران مغان،۱۳ آبان همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی؛ دانش‌آموزان و دانشجویان در کنار مردم شهرستان پارس آباد در راهپیمایی با شکوهی با سر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" پرچم این دو شیطان بزرگ را به آتش کشیدند.

در این راهپیمایی دانشجویان و دانش آموزان با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، "مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست" و همچنین شعارهای ولایی بار دیگر با آرمان‌های شهدا، انقلاب و ولایت فقیه تجدید بیعت کرده و نفرت و کینه خود را نسبت به استکبار جهانی و دشمنان اسلام نشان دادند.

دیدگاه‌ها

این عکس امروز نیست چون پرچمی که امروز اتش زدند دستی طراحی شده بود در حالی که این پرچم ها چاپی است مربوط به سال گذشته است

اهالی پرشور وشهید پرور شهرستان پارس آباد دوباره با حضور پرشور خود در راهپیمایی 13آبان ماه 94 ثابت نمودند که پشتیبان ولایت فقیه هستند وهر زمان مطیع رهبر مان حضرت امام خامنه ای هستند آفرین وهزار آفرین بر تک تک این عزیزان بخصوص جوانان ونوجوانان که امید نسل آینده این انقلاب اسلامی هستند درود برشما

دو بار پرچم استکبار در این تجمع به آتش کشیده شد. یکی قبل از شروع سخنرانی و دیگری بعد از پایان سخنرانی. اولی چاپی بود دومی با دست طراحی شده بود.
ارسال نظر