تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28766
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/01 - 13:14
همزمان با هفته بسیج، مراسم یادواره محمد علی برزگر شهید 13 ساله عملیات خیبر و 36 هزار شهید دانش آموز کشور در شهرستان پارس آباد برگزار شد.

به گزارش آران مغان، ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور جمعی از مسئولان، دانش آموزان و مادر شهید محمد علی بزرگر، یادواره این شهید 13 ساله عملیات خیبر و 36 هزار دانش آموز کشور در محل دارالقرآن شهر پارس آباد برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ حسن نوری فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد با تبریک نابودی شجره خبیثه صهیونیستی- آمریکایی داعش در سوریه به ایثار و شهادت شهدا در دفاع مقدس اشاره و بر لزوم ترویج فرهنگ شهادت در بین نسل جوان تاکید کرد.

در این مراسم، رئیس اداره آموزش پرورش پارس آباد و مادر شهید برزگر دقایقی نیز به سخنرانی پرداختند و در ادامه کلیپ و شعرخوانی اجرا و با اهدا یک جلد کلام الله مجید از مادر شهید محمد علی برزگر تجلیل به عمل آمد.

شهید محمد علی برزگر تیربارچی لشگر 31 عاشورا بود که در سال 1349 در پارس آباد متولد شد و در 4 اسفند ماه سال 1362 در جزیره مجنون و عملیات خیبر به شهادت رسید و پیکر مطهر این شهید پس از 14 سال مفقود الاثری توسط کمیته جستجوی تفحص شناسایی و در زادگاهش شهر پارس آباد به خاک سپرده شد.
 
///
///
///
///
//
///
///
///
///
///
 
///
///
انتهای پیام/
 

 

دیدگاه‌ها

ضمن تبریک هفته بسیج از برگزاری کنندهگان یاد واری شهید13 ساله برزگر که فهمیده شهرستان پارس آباد میباشد تقدیر و تشکر می کنم

با سلام از فرمانده محترم سپاه پارس آباد بعلت قدردانی ازمقام عظمای شهید برزگر وتعظیم وخضوع در برابر مادر شهید ارج می نهیم.خدایش اجر اخروی دهد

سلام.ضمن تقدیروتشکرازحوزه بسیج دانش اموزی واموزش وپرورش.حضور مسولان بسیارضعیف بود..جاداره بنیادشهیدوسپاه پاسداران یادواره شهرستانی برای تنهاشهید۱۳ساله عملیات خیبر برگزارکنند
ارسال نظر