تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30421
تاریخ انتشار: ي, 1397/08/06 - 17:15
در آستانه اربعین سيد و سالار شهيدان و با هدف پذیرایی از زائران حسيني و حرم مطهر امام رضا (ع) در پلیس راه سربند شهرستان پارس آباد موکب عزاداری برپا شد.

به گزارش آران مغان، فرمانده پليس راه سربند مغان در آيين برپايي اين موكب اظهار كرد: این موکب عزاداری با مشارکت فرماندهی انتظامي، پليس راه و برخي از ادارات شهرستان پارس آباد در جهت خدمت رسانی به مسافران و زائران اربعین حسینی و حرم امام رضا (ع) مستقر شده است.

سرهنگ فخرالدين اصغري با بيان اينكه همکاران پلیس راه سربند در این موکب تا پايان اربعين حسيني به صورت داوطلبانه در حال خدمت رسانی به مسافران این محور خواهند بود، گفت: با پرپايي اين موكب علاوه بر خدمات رساني به مسافران داخلي، زمينه پذيرايي از مسافران و زائران کشورهای همسایه كه به قصد زيارت به كربلاي معلي و حرم مطهر امام رضا (ع) از اين محور مُشرف مي شوند فراهم شده است.

وي افزود: برپايي این موکب كه برای اولین بار صورت گرفته ضمن تاثیر معنوی باعث افزایش ارتباط بهتر پلیس با مردم و رانندگان، ترویج فرهنگ ترافیکی و آموزشهای لازم و کاهش حوادث و تصادفات خواهد شد.

گفتني است، در اين موكب كه روز يكشنبه با حضور فرماندار، فرماندهان انتظامي و هنگ مرزي، شهردار و شوراي شهر و جمعي از مسئولان شهرستان پارس آباد برپا شد، با چاي و خرما از مسافران پذيرايي مي شود.
 

////

///

///

///

///

////

///

///

////

////

انتهاي پيام/

انتهاي پيام/

ارسال نظر