تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30656
تاریخ انتشار: چ, 1397/10/12 - 23:30
امام جمعه، فرماندار و جمعي از مسئولان پارس آباد مغان امروز با حضور در روستاي گوشلو با مادر شهید والامقام سردار رحيم واحدي دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش آران مغان، امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و رئيس اداره بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان پارس آباد با حضور در منزل شهید والامقام سردار رحيم واحدي با مادر وی دیدار و گفت‌وگو کردند و با اهدای لوح از اين مادر شهيد تقدیر به‌عمل آمد.

امام جمعه پارس آباد در این دیدار خانواده شهدا را سرمایه کشور دانست و گفت: خانواده شهدا نمونه بارز ایثار، شجاعت و فداکاری هستند و خدمت به این عزیزان و دیدار با آن‌ها افتخاری بزرگ برای تمام مسئولان نظام است.

حجت الاسلام رشادي از خانواده شهدا به دلیل صبر و استقامتی که همواره در زندگی خود پیشه می‌کنند، تقدیر کرد و افزود: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند.

در اين ديدار فرماندار شهرستان پارس آباد نيز با بیان اینکه یاد شهدا اشاعه‌دهنده ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است، گفت: دلجویی و دیدار با خانواده معظم شهدا، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

علي علايي تصريح کرد: امروز مدیون این رشادت‏‌ها و سلحشوری‏‌ها هستیم و باید تلاش کنیم تا با عمل خود و تلاش در جهت خدمت به نظام و مردم، بتوانیم گوش‌ه‏ايی از فداکاری‏‌های این عزیزان را جبران کنیم.

گفتنی است، شهید والامقام سردار رحيم واحدي در 14 مرداد 1366 در عملیات نصر 7 در اثر انفجار مین ضد تانک در منطقه سردشت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهاي پيام/

ارسال نظر