تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31873
تاریخ انتشار: پ, 1398/11/03 - 01:14
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبيل در سفر يك روزه به پارس آبادمغان از استخر در حال ساخت، نمايشگاه فرهنگي ياس كبود پارس آباد بازديد كرد و ديداري با خانواده شهید محمد علی برزگر و ننه زهرا داشت.

به گزارش آران مغان، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبيل در سفري يك روزه به پارس آبادمغان ضمن بازديد از استخر در حال ساخت سپاه ناحيه پارس آباد، با خانواده شهید محمد علی برزگر ديدار كرده و در نمايشگاه فرهنگي مذهبي ياس كبود حضور يافت.

سردار جليل بابازاده در ابتدا از مجهزترين استخر در حال ساخت سپاه ناحيه پارس آباد بازديد كرد و در ادامه با حضور در منزل (ننه زهرا) پیرزن پارس آبادی که ناله های جانسوزش در غم از دست دادن سردار سلیمانی در فضای مجازی بازتاب گسترده اي داشت حضور يافته و با اين شيرزن پارس آبادي دیدار و گفتگو کرد.

این مادر با وجود کهولت و کسالتی که داشت جهت حضور در مراسم تشییع و تدفین سردار حاج قاسم سلیمانی، مسیر 2هزار کیلومتری پارس آباد- کرمان را طی کرد تا نشان دهد شهید سلیمانی تنها متعلق به شهر کرمان نبوده بلکه آذربایجانی ها و تمام قومیتهای کشور این شهید بزرگوار را فرزند و عزیز خود دانسته و می دانند.

در ادامه فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبيل به مزل شهید محمدعلی برزگر تنها شهید دانش اموز 13 ساله عملیات خیبر رفت و با خانواده اين شهيد والامقام ديدار كرد.

شهید محمد علی برزگر تنها دانش آموز شهید 13 ساله عملیات خیبر است که در سال 1349 در پارس آباد متولد شد و در 4 اسفند ماه سال 1362 در جزیره مجنون و عملیات خیبر به شهادت رسید و پیکرش پس از 14 سال مفقود الاثری پیدا و در گلزار شهدای وادی الرحمه پارس آباد به خاک سپرده شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبيل در ادامه ضمن بازديد از نمايشگاه فرهنگي مذهبي ياس كبود پارس آباد در اجتماع عزادارن فاطمي و يادواره شهداي اين شهرستان حضور يافت.

از نكات قابل توجه اين نمايشگاه، استقبال پرشور جوانان از سردار بابازاده و گرفتن عكس سلفي با فرمانده سپاه استان بود.

انتهاي پيام/

ارسال نظر