تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28859
تاریخ انتشار : پ, 1396/09/16 - 17:28
در پي اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، مردم شهرستان پارس آباد اين اقدام رئيس جمهور آمريكا را محكوم كردند.

به گزارش آران مغان، در پي اقدام دونالد ترامپ در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، مرزنشينان شهرستان پارس آباد اين اقدام رئيس جمهور آمريكا را بشدت محكوم كردند.

اين در حالي است كه با وجود مخالفت های گسترده جهانی و منطقه ای، رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه تصمیم خود را برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و شروع روند انتقال سفارت این کشور از تل آویو به قدس را رسماً اعلام کرد.

این تصمیم ترامپ واکنش های زیادی را در سطح اسلامی، عربی و بین المللی به همراه داشت. بطوري كه فردا بعد از خطبه هاي نمازجمعه همزمان با سراسر ايران اسلامي در شهرستان پارس آباد نيز در محكوميت اين اقدام ترامپ در به رسميت شناختن قدس شريف بعنوان پايتختن رژيم صهيونيستي راهپيمايي تجمع آميز برگزار خواهند كرد.

فيلم زير مربوط به واکنش مرزنشينان پارس آباد مغان به اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن شهر قدس به عنوان پایتخت اسرائیل است كه مشاهده مي كنيد.

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر