تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29065
تاریخ انتشار : س, 1396/10/19 - 17:29
بخشدار مركزي پارس آباد گفت: حدود 7 هکتار از اراضی ملی بخش مركزي در روستای عبدالرضاآباد كه توسط افراد فرصت طلب تصرف شده بود با حکم قضايي رفع تصرف شد.

'محبوب حسيني' روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار آران مغان اظهار کرد: حدود 7 هكتار از اراضی ملی در روستای عبدالرضاآباد از توابع بخش مركزي شهر پارس آباد كه توسط برخي افراد سود جو و فرصت طلب تصرف شده بود، با حکم قضایی آزاد سازی و رفع تصرف شد.

وي افزود: در همین راستا و با حکم قضايي، تمامی اقدامات انجام يافته در اين اراضي كه به محلي براي احداث باغ و ... تبديل شده بود تخریب، و با كاربري عمومي به داخل محدوده روستاي عبدالرضاآباد (قره قباق حسنخانلو) كه جزء اراضي ملي محسوب شده بازگشت.

بخشدار مركزي پارس آباد با اشاره به اینکه بخشداری در این زمینه نقش نظارتی دارد، گفت: تخريب و رفع تصرف اين اراضي براساس حکم دستگاه قضایی و در حضور عوامل بنياد مسكن و ماموران پاسگاه مرزي پارس آباد و همچنين اعضاي شوراي اسلامي روستا و دهيار عبدالرضاآباد انجام شد.

حسيني با بيان اينكه با رفع تصرف اين اراضي، زمينه براي احداث سالن ورزشي، فضاي آموزشي و فضاي سبز در روستا فراهم مي شود، تصريح كرد: دستگاه قضايي شهرستان پارس آباد در این زمینه اراده جدی در مبارزه با اهداف سودجویان دارد و جا دارد از تلاش هاي ويژه دادستان و فرماندار شهرستان پارس آباد كه به اين مساله ورود كردند قدردانی كنم.

وي گفت: یکی از راهکارهای موثر برای پیشگیری از تجاوز و تصرف اراضی ملی بهره گیری از ظرفیت دهیاری ها، شوراهای روستا و نیز بسیج روستایی می باشد.

وي با بيان اينكه اهالي روستا در صورت مشاهده هر گونه تخریب و تعرض به اراضی ملی مراتب را به بخشداري اطلاع دهند، خاطرنشان كرد: یکی از راهکارهای موثر برای پیشگیری از تجاوز و تصرف اراضی ملی بهره گیری از ظرفیت دهیاری ها، شوراهای روستا و نیز بسیج روستایی می باشد.

گفتني است، اراضي رفع تصرف شده در روستاي عبدالرضاآباد پيش تر يك زمين ورزشي بود كه جوانان روستا براي انجام فوتبال از آن استفاده مي كردند.

انتهاي پيام/

 

ارسال نظر