تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32454
تاریخ انتشار : ش, 1399/09/08 - 01:47
زندانی محکوم به قصاص نفس در شهرستان پارس آباد با گذشت اولیای دم، به‌خاطر رضایت پروردگار متعال و در آستانه سالگرد شهادت سردار دل‌ها از اعدام نجات یافت.

به گزارش آران مغان، خانواده مرحوم علیرضا سروی در قشلاق حاج محمود شهرستان پارس آباد مغان به‌خاطر رضای خداوند متعال و به خاطر شهدای مدافع حرم و شهدای جنگ تحمیلی، به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی بدون هیچ‌گونه تمنایی رضایت قطعی خود را از مقتول اعلام کردند.

در این دیدار که روز گذشته در منزل اولیاء دم انجام شد، یک جلد کلام الله مجید به همراه قاب عکسی از شهید حاج قاسم سلیمانی به رسم یادبود و تقدیر از این اقدام ارزشمند و انسانی توسط امام جمعه بیله سوار، فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد، رئیس امور عشایری بیله سوار و جمعی از ریش سفیدان عشایر منطقه به خانواده مرحوم «علیرضا سروی مغانلو» در قشلاق حاج محمود اهدا شد.

این رضایت اولیای دم در حالی انجام شد که مقتول، سه سال پیش در یک نزاع و درگیری بر سر زمین کشاورزی در قشلاق حاج محمود در محدوده پایاب سدخداآفرین شهرستان پارس آباد باعث کشته شدن وی شده بود.

این بخشش بعد از گذشت دو سال با پادرمیانی عشایر و ریش سفیدان مغان، دادگاه مصالحه دادگستری و گروه جهادی بخشایش در هفته بسیج انجام شد.

******

 

انتهاي پيام/

ارسال نظر